مرکز تخصصی فروش انواع راهبندهای خودرویی و نفرو

تولید,فروش و نصب انواع راهبند در سراسر کشور

تولید,فروش و نصب انواع راهبند در سراسر کشور

شرکت حافظان حریم سپاهان بزرگترین تولیدکننده داخلی انواع سیستم های کنترل تردد نظیر راهبندهای الکترومکانیکی و هیدرولیکی و همچنین سیستم های بایومتریک (نظیر سیستم های تشخیص اثر انگشت و سیستم های تشخیص چهره) و انواع سیستم های پارکینگ های هوشمند و سیستم های کنترل نگهبانی آماده خدمت دهی به تمامی هم میهنان عزیز کشور در تمامی نقاط می باشد.

۳۲ مطلب در آبان ۱۳۹۸ ثبت شده است

فروش و نصب و راه اندازی انواع سیستم های راهبند اتوماتیک بازویی جهت مجتمع های مسکونی.مجتمع های تجاری.مجتمع های اداری و ..... در شهر یزد

جهت سفارش راهبند با شماره 09130520955 تماس حاصل فرمایید.

 

برای مشاهده محصولات ما روی لینک زیر کلیک کنید :

https://hhssoc.com

فروش و نصب و راه اندازی انواع سیستم های راهبند نفر رو جهت نصب در مراکز امنیتی و فرودگاه ها  و مراکز حساس کشور توسط گروه متخصص و کارآزموده و در سریعترین زمان ممکن

انواع راهبند نفر رو تمام قد 

انواع راهبند نفررو میله ای

انواع راهبند نفررو شیشه ای

انواع راهبند نفر رو میله ای تمام قد استیل

شماره تماس : 09130520955

برای مشاهده محصولات ما با این شماره تماس بگیرید :

https://hhssoc.com

 

فروش و نصب و راه اندازی انواع راهبند های اتوماتیک بازویی الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک در جزیره زیبای کیش توسط نفرات مجرب و آموزش دیده در اسرع وقت و بهترین کیفیت

نصب انواع راهبند اتوماتیک اوژن در جزیره زیبای کیش

نصب انواع راهبند اتوماتیک بتا در جزیره زیبای کیش

نصب انواع راهبند اتوماتیک سیماران در جزیره زیبای کیش

نصب انواع راهبند اتوماتیک گلدن گیت در جزیره کیش ‍‍‍‍‍‍‍‍

نصب انواع راهبند اتوماتیک فک ایتالیا در کیش

نصب انواع راهبند اتوماتیک فادینی در کیش

نصب انواع راهبند اتوماتیک جنیوس ایتالیا در کیش

نصب انواع راهبند اتوماتیک بی اف تی ایتالیا در کیش

نصب انواع راهبند اتوماتیک نایس ایتالیا در کیش

شماره تماس : 09130520955

برای مشاهده محصولات ما روی لینک زیر کلیک کنید :

https://hhssoc.com

 

در چند مطلب قبلی در مورد ایکس ری بحث هایی نمودیم . اما در اینجا می خواهیم در مورد سیستم های ایکس ری خودرویی صحبت کنیم. 

سیستم های ایکس ری به صورت کلی به ۳ دسته تقسیم می شوند :

 • سیستم های ایکس ری نفر رو

 • سیستم های ایکس ری کانتینری

 • سیستم های ایکس ری خودرویی

در این مطلب به تشریح سیستم های ایکس ری می پردازیم :

سیستم های ایکس ری خودرویی همانند سیستم های ایکس ری کانتینری به شکل دروازه ای می باشند . تفاوت این سیستم ها با سیستم های ایکس ری کانتینری در طول و عرض دروازه ایکس ری و همچنین عمق نفوذ اشعه ایکس ری می باشد.

در سیستم های ایکس ری خودرویی طول و عرض دروازه کوچکتر از دروازه ایکس ری کانتینری می باشد.

همچنین عمق نفو‌ذ اشعه ایکس ری در سیستم های ایکس ری خودرویی بسیار کمتر از سیستم های ایکس ری کانتینری می باشد , چرا که در خودروهای سواری تعدادی سرنشین نشسته اند که نباید آسیبی به آنها وارد شود. به همین جهت طیف ضعیفی از ایکس فقط جهت بازرسی اتومبیل , تابانده می شود.

 

شرکت نوین سازان پاسارگاد (نمایندگی انحصاری شرکت حافظان حریم سپاهان) آماده ارایه خدمات فروش و نصب ایکس ری در تمامی نقاط کشور می باشد.

این شرکت با ۱۰ سال سابقه کار , یک کار آفرین و یک شرکت دانش بنیان و فعال در زمینه تولید انواع سیستم های کنترل تردد نظیر :

راهبند هیدرولیکی , راهبند الکترومکانیک , راهبند امنیتی , راهبند ضد انتحاری , سیستم های تشخیص مواد مخدر , سیستم های تشخیص سلاح گرم , سیستم های بایومتریک , اسکنر اثر انگشت , سیستم تشخیص چهره , آنتن های برد بلند و همچنین خدمات هوشمند سازی پارکینگ و .... آماده خدمت دهی به تمام هم میهنان عزیز می باشد.

 

این شرکت همچنین دارای نمایندگی در تمامی شهرهای کشور می باشد.

نمایندگی فک , نمایندگی بتا , نمایندگی فادینی , نمایندگی سیماران , نمایندگی زومر , نمایندگی گلدن گیت , نمایندگی کنی گیت و سایر برندهای مطرح جهان.

 

تولید محصولاتی که از لحظ کیفیت مشابه محصولات خارجی بوده ولی قیمت آن بسیار مناسب تر بوده و در جهت حمایت از تولید ملی نقش بسزایی خواهد داشت.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان با این شماره تماس بگیرید :

۰۹۱۳۰۵۲۰۹۵۵

برای مشاهده محصولات این مجموعه روی لینک زیر کلیک بفرمایید :

https://hhssoc.com

 

در بخش قبلی , مفصلا در مورد سیستم های ایکس ری توضیح دادیم و انواع آن را نام بردیم. در اینجا مجددا انواع سیستم های ایکس ری را نام میبریم . در اینجا مجددا انواع سیستم های ایکس ری را نام میبریم و به تشریح سیستم های ایکس ری کانتینری می پردازیم :

انواع سیستم های ایکس ری عبارتند از:

۱) سیستم ایکس ری نفررو

۲) سیستم ایکس ری خودرویی

۳) سیستم ایکس ری کانتینری

در این مطلب به توضیح سیستم های ایکس ری کانتینری خواهیم پرداخت.

سیستم های ایکس ری کانتینری , به دو زیر مجموعه تقسیم می شوند :

 • سیستم های ایکس ری کانتینری پرتابل

 • سیستم های ایکس ری کانتینری ثابت

در نوع اول یعنی سیستم های ایکس ری کانتینری پرتابل , یک خودرو حمل کننده به گونه ای طراحی شده است که یک دروازه ایکس ری تاشو را مانند یک جرثقیل به همراه خود حمل می کند و هرکجا که نیاز باشد , این خودرو دروازه ایکس را به آن مکان حمل کرده و در مکان مناسب (مسیر تردد کانتینرها) قرار می دهد . این دروازه که قبلا به صورت جمع شده روی سقف خودروی حمل کننده قرار گرفته , به آرامی باز شده و در مسیر عبوری کانتینرها قرار می گیرد. توجه داشته باشد که سیستم ها و مانیتورهای نمایش دهنده ی بار کانتینر , درون کابین خودروی حمل کننده قرار دارند و افراد بازرس می توانند درون کابین خودروی حمل کننده بنشینند (که شبیه به یک اتاق کنترل بازرسی می باشد) و بازرسی های لازم را انجام دهند.

 

در نوع دوم یعنی سیستم های ایکس ری کانتینری ثابت , یک دروازه ایکس ری به طور ثابت در مسیر عبوری کانتینرها قرار می گیرد و بازرس سیستم ایکس ری در یک اتاق کنترل کوچک در کنار مسیر عبوری کانتینرها می نشیند و زمانی که کانتینر وارد دروازه شده , این بازرس از اتاق فرمان , دکمه ایکس ری را فشار داده و کانتینر مورد بازرسی قرار می گیرد.

 

نکته مهم در مورد کانتینرها این است که چون درون کانتینر هیچ شخصی وجود ندارد (بر خلاف خودرو سواری) و نیز حجم کالاهای درون کانتینر زیاد است , باید اشعه ساتع شده از سیستم ایکس ری با طیف بیشتری باشد که خب طبیعتا انسان نباید در این طیف از اشعه قرار بگیرد زیرا منجر به آسیب شدید می شود. به همین جهت در این نوع از سیستم های ایکس ری کنترل طیف اشعه اهمیتی ندارد و لی اگر این کانتینر روی یک تریلر باشد (تریلر ها و کامیون های کانتینری) آنگاه بازرسی آنها چگونه انجام می شود تا شخص راننده دچار آسیب ناشی از ایکس ری نشود ؟

جواب این است که اگر کانتینر روی تریلر سوار بود باید بازرسی به این صورت انجام شود که ابتدا کابین راننده از زیر دروازه ایکس ری عبور کرده و فقط قسمت کانتینری مورد بازرسی قرار بگیرد.

 

شرکت نوین سازان پاسارگاد تحت نمایندگی مجموعه فنی مهندسی و دانش بنیان حافظان حریم سپاهان در طراحی این نوع سیستم ها , کارآفرینی نموده و در طراحی این نوع سیستم ها حرف اول را میزند .

تولید تمامی محصولات کنترل تردد مشابه نمونه های خارجی با همان کیفیت و با قیمت بسیار پایین تر.

تولید انواع راهبند نظیر راهبندهای هیدرولیکی , راهبندهای الکترومکانیکی , راهبندهای امنیتی , راهبندهای ضد انتحاری , سیستتم های گشت و نگهبانی , انواع سیستم های ایکس ری , انواع سیستم های بایومتریک , سیستم تشخیص اثر انگشت , سیستم تشخیص چهره , سیستم کارت خوان , خدمات هوشمندسازی پارکینگ ها و ....

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش محصول با این شماره تماس بگیرید :

۰۹۱۳۰۵۲۰۹۵۵

 

برای مشاهده تمامی محصولات ما روی لینک زیر کلیک کنید :

https://hhssoc.com

 

 

 

 

 

 

 

 

سیستم های ایکس ری را که در بخش قبل به طور کلی توضیح دادیم می توان در حوزه سیستم های ایکس ری نفر رو بسط داد.

در واقع کنترل بازرسی با استفاده از دستگاه های ایکس ری تنها منتهی به بازرسی وسایل , کالا ها و یا خودرو ها نمی شود و گاهی لازم است تا برای حفظ امنیت یک مکان خاص , افراد نیز تحت بازرسی ایکس ری قرار بگیرند .

بدین منظور شرکت نوین سازان پاسارگاد (نمایندگی انحصاری شرکت حافظان حریم سپاهان در سراسر کشور) در زمینه تولید , واردات , فروش و همچنین نصب سیستم های ایکس ری (xrey) فعالیت به عمل می آورد و آماده خدمت دهی به تمامی هم میهنان عزیزمان در سراسر کشور من الجمله تهران , اصفهان , خوزستان, بوشهر ,هرمزگان, بندر عباس ,شیراز ,اراک,کرمان ,آبادان, اهواز ,مسجد سلیمان ,همدان ,شوش,شوشتر, مشهد, خراسان شمالی ,خراسان جنوبی, مازندران,گیلان ,رشت, رامسر ,لاهیجان ,ساری ,ساوه ,قزوین, مس سرچشمه ,رفسنجان, سیرجان ,تبریز,اردبیل آذربایجان غربی,آذربایجان شرقی ,کرمانشاه,کردستان,کهگیلویه و بویر احمد ,زاهدان و ..... می باشد.

سیستم های ایکس ری نفررو به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند :

 1. سیستم های ایکس ری نفر رو دروازه ای

 2. سیستم های ایکس ری دستی مخصوص نفرات

 

۱. سیستم های ایکس ری نفر رو دروازه ای همانطور که از نامشان پیداست به شکل یک دروازه می باشند که افراد از زیر این دروازه عبور کرده و اگر فرد به همراه خود سلاح گرم یا مواد مخدر یا هر نوع وسیله ی غیر مجاز دیگری که قبلا برای سیستم تعریف شده باشد به همراه داشته باشد , این سیستم آلارم می دهد.

 

۲. سیستم های ایکس ری دستی مخصوص افراد از لحاظ شکل ظاهری شبیه به یک اتو می باشند و نگهبان یا بازرس این وسیله را در دست گرفته و بدن افراد را مورد بازرسی قرار می دهد . و اگر فرد به همراه خود وسیله غیر مجازی داشته باشد , سیستم در همان نقطه پنهان سازی وسیله آلارم می دهد.

 

واحد فروش : ۰۹۱۳۰۵۲۰۹۵۵

 

برای مشاهده تمامی محصولات ما روی لینک زیر کلیک بفرمایید :

https://hhssoc.com

یکی دیگر از محصولات مجموعه نوین سازان پاسارگاد (نمایندگی انحصاری حافظان حریم سپاهان در سراسر کشور ) سیستم های ایکس ری (XRey systems) می باشد که انواع کاربردی آن به شرح زیر است :

 • سیستم بازرسی فرودگاهی

 • سیستم بازرسی اداری

 • سیستم بازرسی خودرو

سیستم های ایکس ری معمولا شامل قسمت های زیر می باشد :

 1. تونل بازرسی کالا : این سطح کاملا توسط پرده های سربی و همچنین پنل های سرب جهت جلوگیری از تابش اشعه ایکس ری به بیرون از دستگاه محافظت می شود. سایز تونل تصویر برداری و یا بازرسی بر اساس ابعاد و اندازه وسایل و بارهایی که تصویربرداری از آنها انجام می شود طبقه بندی می شوند. این ابعاد از ۳۵*۵۵ سانتی متر شروع شده و تا حداکثر ۱۸۰*۱۸۰ سانتی متر در دستگاه های ثابت می باشد. که بر اساس طول و عرض دهانه ورودی محاسبه می شود. جهت تصویر برداری از سایزهای بزرگتر همچون تصویر برداری از کامیون و یا تریلرها از دستگاه های ویژه استفاده می شود که جهت هر مورد به صورت جداگانه و بر اساس نیاز خریدار طراحی و ساخته می شود.

 2. نوار نقاله : سطحی است که کالا و یا بار بر روی آن قرار گرفته و جهت تصویربرداری از داخل ایکس ری عبور داده می شود. در دستگاه های بزرگ که جهت تصویر برداری از بارهای بزرگ و پالت به کار گرفته می شود بجای نوار نقاله از غلتک های مخصوص استفاده می شود.

 3. ژنراتور ایکس ری : به صورت معمولی و استاندارد ژنراتور ایکس ری اشعه تابشی را به سمت بالا با زاویه ۹۰ درجه در داخل تونل بازرسی می تابانند. اکثر ژنراتورهایی که در دستگاه های ایکس ری مورد استفاده قرار می گیرند از لامپ های ایکس ری با قدرت تابشی ۱۴۰-۱۶۰ و یا ۱۸۰ کیلووات استفاده می کنند. البته در سیستم های بزرگتر این لامپ ها تا ۲۰۰ و یا حتی ۳۲۰ کیلو وات نیز میرسند.

 4. سنسورهای آشکار ساز : مجموعه سنسورهای آشکارساز از تعدادی دیود سنسور جهت اندازه گیری سطوح بالا و پایین انرژی تشکیل می شوند. این مجموعه دیودها که به صورت L شکل می باشند جهت محاسبه انرژی عبوری از کالا و یا شی داخل تونل مورد استفاده قرار می گیرند.

 5. پنل مرکزی اپراتور : توسط این پنل , اپراتور و یا استفاده کننده می تواند کلیه تنظیمات و عملیات مربوط به دستگاه ایکس ری را هدایت کند. در حقیقت توسط این پنل استفاده کننده می تواند شروع و یا خاتمه بازرسی و همچنین کلیه امکاناتی را که نرم افزار در اختیار او قرار می دهد و جهت شناسایی بهتر کالا مورد استفاده قرار می گیرد را استفاده نماید.

 

 

انواع ماشین ایکس ری :

 • ولتاژ ژنراتور

 • Dual view

 • Up shooting

 • Side shooting

 • Down shooting

 

 • ولتاژ ورودی :

میزان ولتاژ لامپ ایکس ری بسته به میزان چگالی جسم و دهانه تونل دستگاه می باشد.

به عبارت دیگر هر چه ابعاد تونل ایکس ری بزگتر باشد جهت بازبینی دقیق نیاز به ژنراتورهای قوی تر داریم ولی ذکر این نکته لازم است که اگر توان ژنراتور خیلی بالا باشد به دلیل نفو‌ذ بسیار بالا امکان تشخیص کامل تصویر از بین می رود.

 

به طور کلی جهت دستگاه های ایکس ری از ژنراتور با ولتاژ ۱۴۰ کیلو ولت در دستگاه های کوچک و ۱۶۰ تا ۱۸۰ کیلوولت در دستگاه های متوسط و بزرگ و  ۳۲۰ تا ۴۵۰ کیلوولت برای دستگاه هایی که چگالی بسیار بالایی مورد انتظار است استفاده می کنند.

 

 

 • Dual view : طراحی محل قرار گرفتن زنراتور ایکس ری به صورت عام در بخش پایینی و رو به بالا می باشد. ولو در برخی از دستگاه ها بنا به مصالحی ژنراتور در بالای دستگاه قرار گرفته و یا در پاره ای موارد در سمت راست و یا چپ دستگاه می باشد. البته در دستگاه هایی که از دو دستگاه ژنراتور Dual view استفاده شده است . موقعیت قرار گرفتن ژنراتورها یکی در پایین و دیگری در سمت چپ و یا راست و یا تلفیقی از این موارد می باشد.

 

 

 • Up shooting : در این دستگاه های ژنراتور ایکس ری در بخش پایینی تونل و به سمت بالا قرار گرفته که شامل اکثر دستگاه های ایکس ری می شود.

 

 

 • Side shooting :در دستگاه هایی که تصویر برداری به صورت جانبی انجام می شود ژنراتور ایکس ری در قسمت راست و یا چپ تسمه نقاله قرار گرفته است. در مواردی که تصویری برداری از اجسام سنگین انجام می شود معمولا تصویربرداری به صورت افقی می باشد.

 

 • Down shooting :در مقابل سیستم های تصویر برداری افقی , در دستگاه های تصویربرداری از بالا ژنراتور در بخش بالایی دستگاه سوار شده و به صورت عمودی و رو به پایین تصویری برداری از بارهای بزرگ و پالت ها استفاده می شود. استفاده آن منحصر به بخش های بار cargo می باشد.

 

 

مدیریت فروش : ۰۹۱۳۰۵۲۰۹۵۵

 

برای مشاهده تمامی محصولات ما روی لینک زیر کلیک کنید :

https://hhssoc.com

مقوله کنترل تردد فقط در حوزه کنترل تردد خودروها نمی گنجد زیرا در معابری همچون ایستگاه های مترو , هیچگونه خودرویی وجود ندارد ولی به علت ازدیاد جمعیت , باید راهی جهت کنترل عبور و مرور افراد وجود داشته باشد.

اگر بخواهیم برای کنترل رفت و آمد افراد در مکان های خاص همچون مترو از عامل های انسانی استفاده نماییم , ممکن است خطای انسانی بوجود بیاید زیرا ممکن است نگهبان ورودی در زمان هایی دقت کافی را به خرج ندهد و افراد غیر مجاز وارد محیط هایی شوند که امنیت عبور و مرور در آن مکان حرف اول را میزند . همچنین استفاده از عوامل انسانی برای این نوع کنترل ها بسیار زمان گیر و هزینه بر می باشد. پس باید به فکر راهکاری دیگر بود.

در این مواقع سیستم های کنترل عبور و مرور نفر رو گزینه ی مناسبی می باشند .

راهبندهای نفر رو یا همان گیت های ورودی جهت کنترل تردد افراد به ۳ دسته کلی تقسیم می شوند :

۱) راهبندهای نفر رو میله های کوتاه

۲) راهبندهای نفر رو پرده ای

۳) راهبندهای میله ای تمام قد

در این مطلب به تشریح راهبندهای میله ای تمام قد خواهیم پرداخت :

 

راهبندهای نفر رو تمام قد :

قد , در زیرگروه راهبندهای فوق امنیتی نفررو قرا  می گیرند و برای مراکز حساسی همچون زندان ها, مراکز حساس دولتی (مخصوص مکانهای خاص سازمان یا افراد بسیار مهم) , مراکز هسته ای , بانک ها و به طور کلی هر مکانی که نیاز به امنیت بسیار بالا در زمینه کنترل عبور و مرور افراد دارد , مورد استفاده قرار می گیرند.

شکل ظاهری آنها, همانطور که در تصویر مشاهده می کنید به صورت تمام قد تا ارتفاع ۲/۲۰ سانتی متر قابل تولید بوده و جنس بدنه ی آنها تمام استیل می باشد.

همچنین این سیستم ها قابیلت نصب سیستم هایی همچون : سیسیتم های تشخیص اثر انگشت , سیستم های تشخیص چهره و همچنین سیستم های کارت خوان را دارند .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع از گیت های ورودی با این شماره تماس بگیرید :

مدیریت فروش : ۰۹۱۳۰۵۲۰۹۵۵

جهت مشاهده تمامی محصولات ما با این شماره تماس بگیرید :

https://hhssoc.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقوله کنترل تردد فقط در حوزه کنترل تردد خودروها نمی گنجد زیرا در معابری همچون ایستگاه های مترو , هیچگونه خودرویی وجود ندارد ولی به علت ازدیاد جمعیت , باید راهی جهت کنترل عبور و مرور افراد وجود داشته باشد.

اگر بخواهیم برای کنترل رفت و آمد افراد در مکان های خاص همچون مترو از عامل های انسانی استفاده نماییم , ممکن است خطای انسانی بوجود بیاید زیرا ممکن است نگهبان ورودی در زمان هایی دقت کافی را به خرج ندهد و افراد غیر مجاز وارد محیط هایی شوند که امنیت عبور و مرور در آن مکان حرف اول را میزند . همچنین استفاده از عوامل انسانی برای این نوع کنترل ها بسیار زمان گیر و هزینه بر می باشد. پس باید به فکر راهکاری دیگر بود.

یکی از انواع راهبندهای نفر رو , راهبند های پرده ای ای می باشند. شکل ظاهری و عملکرد این نوع راهبندها به این صورت می باشد که دو گیت در طرفین مسیر قرار می گیرد و دو پره شیشه ای در این گیت ها قرار می گیرند که زمانی که نیاز باشد تا مسیر مسدود شود , این دو پره به صورت پروانه ای , مسیر را مسدود می کنند و مانع از هرگونه ورود غیر مجاز می گردد.

مدیریت فروش : ۰۹۱۳۰۵۲۰۹۵۵

 

جهت مشاهده تمامی محصولات این مجموعه روی لینک زیر کلیک نمایید :

https://hhssoc.com

 

مقوله کنترل تردد فقط در حوزه کنترل تردد خودروها نمی گنجد زیرا در معابری همچون ایستگاه های مترو , هیچگونه خودرویی وجود ندارد ولی به علت ازدیاد جمعیت , باید راهی جهت کنترل عبور و مرور افراد وجود داشته باشد.

اگر بخواهیم برای کنترل رفت و آمد افراد در مکان های خاص همچون مترو از عامل های انسانی استفاده نماییم , ممکن است خطای انسانی بوجود بیاید زیرا ممکن است نگهبان ورودی در زمان هایی دقت کافی را به خرج ندهد و افراد غیر مجاز وارد محیط هایی شوند که امنیت عبور و مرور در آن مکان حرف اول را میزند . همچنین استفاده از عوامل انسانی برای این نوع کنترل ها بسیار زمان گیر و هزینه بر می باشد. پس باید به فکر راهکاری دیگر بود.

در این مواقع سیستم های کنترل عبور و مرور نفر رو گزینه ی مناسبی می باشند :

راهبندهای نفررو انواع مختلفی دارند :

۱) راهبندهای نفررو میله ای کوتاه

۲) راهبندهای نفررو میله ای تمام قد

۳) راهبندهای نفررو پرده ای

 

راهبندهای میله ای کوتاه :

در این مطلب به تشریح راهبندهای نفر رو میله ای کوتاه می پردازیم :

این نوع راهبندها , دو مدل دارند :

الف) کناری

ب) میانی

نوع کناری آن  به این شکل می باشد که دارای یک پایه می باشند و در یک طرف این پایه ۳ میله فلزی قرار می گیرد که هنگام صدور مجوز عبور این میله ها به صورت دورانی به جهت عقربه های ساعت حرکت می کنند و مسیر باز شده و فرد به راحتی عبور می کند ولی اگر عبور فرد غیر مجاز باشد , میله قفل شده و مانع از عبور فرد می شوند. این نوع از راهبندها باید به گونه ای استفاده شوند که یک مسیر کنترل تردد تشکیل دهند به گونه ای که تعدادی از آنها در کنار هم قرار بگیرد یا اینکه یکی از آنها در جایی قرار بگیرد که کنار آن یک دیوار یا یک مانع وجود داشته باشد.

نوع میانی آن دارای یک پایه می باشد که که در طرفین این پایه یک میله (یا ۳ میله به صورت لوله ای و جدا از هم) قرار دارد و برای تشکیل یک مسیر کنترل تردد باید یک راهبند کناری در سمت راست و یک راهبند کناری دیگر در سمت چپ آن قرار بگیرید و یا اینکه در طرفین راهبند مانع یا دیوار قرار بگیرد.

قابل ذکر می باشد که این نوع از راهبندها دارای قابلیت نصب سیستم هایی همچون سیستم های تشخیص اثر انگشت , سیستم های تشخیص کارت و سیستم های تشخیص چهره می باشند.

بسته به نوع محیطی که نیاز به نصب راهبند نفررو دارد , باید نوع راهبند نفررو مشخص گردد.

 

مدیرت فروش محصولات : ۰۹۱۳۰۵۲۰۹۵۵

برای مشاهده تمامی محصولات روی لینک زیر کلیک فرمایید :

https://hhssoc.com